JESTEŚMY MISTRZAMI!

ZSP 2 ELEKTRYK MISTRZEM POWIATU WEJHEROWSKIEGO W FUTSALU CHŁOPCÓW 2016!!!

Nasza reprezentacja w składzie: Mateusz Pietrucha (3alo),  Dominik Rietz (2alo), Arkadiusz Obrzut (3az), Dominik Składowski (3alo), Szymon Krauze (1alo), Oskar Formella (1alo), Ksawery Solarczyk (1bt), Fabian Kątny (1alo), Mikołaj Jakubowski (1alo), Sebastian Kwaśnik (4ct), nie miała sobie równych w turnieju finałowym rozegranym w Rumi (ZSP1 Rumia) w dniach 15-16 listopada 2016 r. i odniosła komplet zwycięstw.

W pierwszym meczu elektryk pokonał szkołę z Redy (2:0). Natomiast w drugim meczu wtorkowych zmagań chłopcy wygrali z drużyną ZSP 1 Wejherowo (Bukowa) również w stosunku 2:0.

Kolejny dzień zmagań to mecze kolejno z ZSP 1 Rumia oraz ZSO II LO Wejherowo.

Mecz z mistrzem województwa pomorskiego był niezwykle ciężki i emocjonujący. Ekipa popularnego Vikinga prowadziła 2 razy, ale to jednak nie

wystarczyło na waleczną i świetnie grającą drużynę z elektryka, który ostatecznie wygrał to spotkanie 3:2.

Bohaterem meczu został Mateusz Pietrucha (3alo), który zdobył w tym meczu 2 bramki, a w ostatnich sekundach spotkania nieprawdopodobną interwencją popisał się bramkarz elektryka Dominik Składowski (3alo). W ostatnim meczu elektrycy potwierdzili wysoką dyspozycję i wygrali pewnie (6:2) z ZSP II LO Wejherowo.

Na brawa zasługują wszyscy zawodnicy, którzy wywalczyli awans do półfinału wojewódzkiej licealiady w futsalu.

Drużyna ZSP 2 Wejherowo będzie gospodarzem turnieju, który zostanie rozegrany dnia 30 listopada 2016 r.

Celem będzie awans do finału województwa pomorskiego!

Wszystkich serdecznie zapraszamy do wspierania naszych zawodników w hali elektryka!!!